Novartis maina ierasto skatījumu uz medicīnu, lai uzlabotu cilvēku dzīves kvalitāti un pagarinātu dzīvildzi. Būdami pasaules vadošā farmācijas kompānija, mēs pielietojam inovatīvus zinātniskus sasniegumus un digitālās tehnoloģijas, lai transformētu ārstniecības metodes jomās, kur nepieciešams būtisks medicīnas atbalsts. Savos centienos atrast jaunas zāles mēs pastāvīgi ierindojamies starp izcilākajiem uzņēmumiem pasaulē, kuri iegulda pētniecībā un attīstībā.

Stiprināsim inovācijas, nenogurstoši izaicinot medicīnas paradigmas, pētot iespējas īstenot ārstējošu terapiju, aizvien agrāk iesaistoties hronisku slimību ārstēšanā un meklējot veidus, kā būtiski uzlabot dzīves kvalitāti. Mūsu mērķis ir radīt vēl vairāk augstas efektivitātes zāļu, kas ir pirmās savā klasē, ar pārliecinošu iedarbību uz slimībām, un spēj mainīt cilvēku dzīvi. Mēs to varam panākt, radot platformas jaunām iespējām, efektīvāk attīstot mūsu zāles un esot atvērtākiem ārējām inovācijām.

Novartis misija un vīzija

Mūsu misija ir rast jaunas iespējas, kā uzlabot un paildzināt cilvēku dzīvi.

Mēs izmantojam zinātnē balstītas inovācijas, lai risinātu visgrūtākos izaicinājumus sabiedrības veselības jomā. Mēs atklājam un izstrādājam progresīvas ārstēšanas metodes un atrodam jaunus veidus, kā nodrošināt to pieejamību pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam.

Mūsu vīzija ir būt uzticamam līderim ārstniecības prakses pārmaiņās.

Uzziniet vairāk par Novartis

http://www.novartis.lv

http://www.novartis.com

Novērtējiet šo saturu: 
0
Pagaidām nav vērtējuma
01/2024 BS2401047085